Elindult az MHPLT Fórum
Kedves Barátaink! Egy ideje már mondogattuk, hogy készülőben van egy online Fórum, még az év elején osztottuk meg az első képernyőmentéseket. Eltelt közel egy év, és úgy gondoljuk eljött az idő, hogy elindítsuk az MHPLT Fórumot. Az első és talán a legfontosabb kérdés, hogy miért? Tisztában vagyunk azzal, hogy a mai közösségi felületek használata...
